HR-аутсорсинг

SUN ONE — надiйний роботодавець та HR-провайдер з 2009 року.
Потрібна робота?

Знаходимо, надаємо, мотивуємо персонал для тимчасової, сезонної та постійної роботи по всій Україні.

Виведення частини персоналу компанії до штату SUN ONE зі збереженням робочого місця і функціональних обов'язків.

Послуги з організації та ведення охорони праці згідно з останніми вимогами законодавства.

Послуги професійного рекрутменту менеджерів середньої та вищої ланки по всій Україні.

Знаходимо лінійний персонал у потрібній кількості для оформлення в вашу компанію.

НАШІ КЛІЄНТИ — ЗАДОВОЛЕНІ

СЕРЕД НАШИХ КЛІЄНТІВ

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Можливо, відповіді на них тут:
  АУТСОРСИНГОВА КОМПАНІЯ З ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ

  На сучасному світовому та українському ринках сьогодні відомі різні види аутсорсингу – від фінансового до виробничого. Особливе місце в даному напрямку займають послуги аутсорсингу кадрів – замовлення персоналу у HR-агенцій. Дані послуги давно довели свою ефективність і тому з кожним роком нарощують популярність у бізнесу.

  У будь-якої діяльності головна мета – досягнення поставлених завдань в найкоротші терміни, однак, з власними внутрішніми кадровими резервами цей процес може затягнутися, і зажадає чималих фінансових витрат. Можливість делегування зовнішнім співробітникам завдань дозволяє економити і трудові, і фінансові ресурси.

  ПЕРЕВАГИ АУТСОРСИНГУ ПЕРСОНАЛУ ДЛЯ КОМПАНІЇ

  Замовляючи аутсорсинг персоналу, компанії отримують очевидну перевагу – ефективну роботу співробітників за меншими витратами.

  Серед безлічі переваг аутсорсингу співробітників найбільш цінними для бізнесу є:

   • доступ до величезної кількості фахівців різного рівня кваліфікації та досвіду. Приймаючи фахівця на постійну роботу, роботодавець має доступ до невеликого списку кадрів, яких для реалізації можливих специфічних завдань буде недостатньо. Якщо у вашій компанії назріла проблема нестачі кадрів, є пікові періоди та HR-відділ часто не справляється з підбором тимчасового персоналу, то сміливо звертайтеся в SUN ONE. Ми готові запропонувати вам співробітників будь-якого рівня та спеціалізації на будь-який термін, з працевлаштуванням в нашій агенції або з визначенням в штат вашої компанії;
   • економія трудових резервів. Вам немає потреби приймати у свою фірму багато постійних співробітників. Компанія-підрядник отримує оплату на підставі підписаного договору. Немає потребі приймати на роботу нового співробітника, що заощадить кошти на навчанні персоналу та виплаті новим працівникам соцпакету, і т. д.;
   • оптимізація бізнес-процесів. Довіряючи нам наймання співробітників, ви можете повністю сконцентрувати увагу на основній сфері своєї діяльності. Немає потреби витрачати час і сили на пошук, підбір персоналу і т. д. Не відволікаючись на другорядні процеси, Ви зможете в рази підвищити ефективність свого підприємства;
   • надійність і стабільність. Більшість керівників впевнені, що послуги аутсорсингової компанії – лише засіб економії. Частково, так, але ми звертаємо увагу на те, що SUN ONE – це перш за все партнер, який допомагає бізнесу клієнта. Наша робота націлена на те, щоб бізнес-процеси компанії-замовника не зменшували обертів навіть в самі пікові навантаження.
  ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ, АУТСОРСИНГ: ЩО ПОТРІБНО ВРАХУВАТИ?

  Для отримання якісного результату необхідно грамотно вибрати підрядника через те, що контролювати його діяльність в процесі надання послуги досить складно.

  Досить часто виникають проблеми з підрядником — кадровою агенцією з аутсорсингу, коли немає прописаного робочого плану, і є непорозуміння бажаного замовником результату. Ми пропонуємо нашим клієнтам підготовку плану дій, враховуючи всі Ваші побажання. Ми займаємося тільки тими видами діяльності, які прописані в договорі з замовником. Для того щоб взаємодія була максимально ефективною та результативною, ми заздалегідь продумуємо і обговорюємо з замовником всі деталі. 

  Законодавство в області найму персоналу на аутсорсинг ще не розвинено в достатній мірі. Тому періодично можуть виникати непорозуміння з обох сторін. Наша компанія підходить до процесів підписання договору і до виконання своїх зобов’язань з повною відповідальністю. Ми гарантуємо нашим замовникам не тільки якісне надання послуг, кваліфікований і досвідчений кадровий склад, але і повну відсутність проблем. При виникненні будь-яких складнощів ми знаходимо найоптимальніші рішення, максимально сприятливі для наших клієнтів. 

  У штаті нашої компанії тільки досвідчені та професійні співробітники, ми відмінно знаємо всі існуючі в аутсорсингу персоналу “підводні камені”, вміємо з ними працювати, надаючи тільки якісні послуги нашим клієнтам та відповідаємо за кінцевий результат. 

  При правильному підході наймання персоналу за допомогою аутсорсингу для делегування різних бізнес-процесів стане початком оптимізації та підвищення ефективності діяльності роботи Вашого підприємства.