ПОТРІБНІ ЗВАРЮВАЛЬНИКИ?

  • Не можете знайти необхідну кількість зварювальників на підприємство?
  • Немає фахівців високого розряду?
  • Витрачаєте багато часу та ресурсів на контроль нинішньої бригади?


Аутсорсинг зварювальників дозволить організувати ефективну команду, підвищити продуктивність праці, а також знизити кадрові витрати.

АУТСОРСИНГ: ВИГОДИ ДЛЯ КЛІЄНТА

  • Висока кваліфікація фахівців. У розпорядження замовника надходить досвідчений зварювальник, якому не потрібне тривале навчання. Спеціаліст володіє всіма необхідними навичками (уміння читати технічні документи, знання металів, розуміння основ механіки та металургії), що гарантує швидке і якісне виконання робіт.

  • Зменшення витрат. Завдяки аутсорсингу зварювальників можна знизити витрати, пов’язані з бухгалтерією і кадровим діловодством. Залучені фахівці працюють поза штатом замовника, що дозволяє оптимізувати податкові витрати

  • Зниження ризиків. Всю відповідальність за правильність ведення кадрової документації, утримання податків та перерахування соцвнесків несемо ми. Замовнику не доведеться виплачувати лікарняні, займатися пошуком заміни для фахівців у відпустці або співпрацювати з державними органами.

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

СЕРЕД НАШИХ КЛІЄНТІВ:

АУТСОРСИНГ ЗВАРЮВАЛЬНИКІВ З SUN ONE:

Понад 12 років надаємо персонал для виробництв

Наша компанія готова підшукати кандидатів в будь-якій кількості та на потрібний клієнтові термін. Ми давно співпрацюємо з виробничими об’єктами та надаємо для них співробітників різних спеціальностей, в тому числі й зварювальників. Ми обіцяємо вам:

  • найкращих фахівців на ринку;
  • оперативну комунікацію;
  • стабільне закриття заявок.

ЗАМОВТЕ АУТСОРСИНГ У SUN ONE

Зварювальники — фахівці, що мають попит на будь-якому підприємстві. Від їх умінь і досвіду залежить надійність готових металоконструкцій, трубопроводів, технічного обладнання та інших виробів. Допущені помилки й промахи можуть привести до передчасного зносу, виробничих браків, аварійних ситуацій та інших негативних наслідків. Саме тому до підбору, навчання і контролю персоналу слід підійти з максимальною відповідальністю.

Аутсорсинг дає можливість уникнути будь-яких проблем з кадрами, а також мінімізувати ризики.  Залучення на проєкт кращих кадрів — це гарантія високої продуктивності й ефективності.

Скористайтеся послугою аутсорсингу зварювальників в SUN ONE, і до вашого розпорядження надійдуть фахівці з необхідним розрядом і необхідною кваліфікацією!