ЛІНІЙНИЙ ПЕРСОНАЛ ДЛЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

Великий досвід масового підбору та власна база працівників дозволяє нам знайти лінійний персонал в будь-якій необхідній кількості.

Починаємо пошук одразу ж після підписання договору та використовуємо всі канали, тому готові закрити ваші вакансії у відповідний строк.

Застосування ефективної системи відбору та перевірки умінь працівників дозволяють нам знайти персонал з потрібними вам навичками та досвідом.

5
КАНАЛІВ
ПОШУКУ
ПРАЦІВНИКІВ

Забезпечують ефективність закриття
заявок на рівні 97%. Перші кандидати з'являються вже через 5 днів.

ЗНАХОДИМО ПОТРІБНИХ ЛЮДЕЙ

 • Вже готові до вашої роботи
 • Мають необхідні довідки та документи
 • Живуть недалеко від місця роботи/місця розвезення
 • Відповідають всім вашим вимогам
 • Готові швидко включитися в робочий процес і пропрацювати потрібний термін
Ми не просто знаходимо людей, аби швидше закрити вашу вакансію. Ми знаходимо персонал, який повністю відповідає вашим вимогам і особливостям компанії.

СЕРЕД НАШИХ КЛІЄНТІВ


  МАСОВИЙ ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ

  Для кожного керівника при виникненні потреби в нових кадрах, незалежно від того, наймає він одну людину або кілька сотень, основною метою є знайти фахівців, які за всіма пунктами будуть відповідати вимогам компанії. Коли мова йде не про 1-2 вакансії, а про більшу кількість фахівців, це завдання стає непростим. 

  Специфіка масового підбору персоналу полягає в тому, що при пошуку декількох фахівців високої кваліфікації власними силами, HR процес може затягнутися на довгі місяці.

  Масовий рекрутинг може бути затребуваний:

   • для нових проектів діяльності компанії: при будівництві нового об'єкта, на виробництвах або в готелях, в нафтовидобувній сфері і т. д.;
   • при розширенні діяльності, при облаштуванні численних філій;
   • для зміни штату в організаціях з підвищеною плинністю кадрів або з сезонною необхідність в персоналі.
  ОСОБЛИВОСТІ МАСОВОГО ПІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ НА ВИРОБНИЦТВІ

  В процесі роботи співробітники нашої компанії щільно взаємодіють із замовником. Для початку ми вивчаємо вакансії, на які необхідно буде підібрати співробітників, складаємо їх психологічний портрет та список необхідних професійних навичок. 

  Для оцінки кандидатів на посаду при масовому рекрутингу в Києві наші фахівці використовують співбесіду по телефону та особисто, а також анкетування і тестування. Анкети професійних якостей та компетенцій найманих фахівців, індивідуальні психологічні тести, необхідні для визначення особистісних особливостей претендентів ми розробляємо разом з психологами нашої агенції окремо під кожен проект.  

  У цього виду підбору кадрів є і певні ризики, наприклад, оновлення кадрового складу за рахунок прийняття нових фахівців може спричинити за собою зміну в корпоративній структурі підприємства, підвищена плинність кадрів також є загрозою для компанії. Тому ми рекомендуємо вам підбирати співробітників за допомогою професіоналів.

  Наша компанія використовує комплексний підхід до аналізу кожної кандидатури і ретельного планування алгоритму дій з відбору кандидатів. Це дає можливість нам знижувати ризики до мінімуму, гарантувати замовникам якісну послуги, а кандидатам повне задоволення новою роботою.

  Переваги масового рекрутингу очевидні:

   • Він дозволяє нашим замовникам економити свої фінанси та час в досить важливі періоди відкриття філій свого підприємства або підготовки складних проектів, розширення діяльності або необхідного збільшення прибутку.
   • Зниження витрат на пошук кадрів дозволить керівникам сконцентрувати свою увагу на інших, першочергових рішеннях і важливих моментах розвитку компанії.