ПЕРСОНАЛ НА НЕОБХІДНИЙ ТЕРМІН

Зручний спосіб закрити короткочасні потреби в персоналі. Ми надаємо працівників у потрібній кількості, з необхідними компетенціями, на потрібний період.

Надання персоналу для роботи в період високого сезону. Працівники з’являються на вашому об’єкті в потрібній кількості, з потрібними компетенціями, на потрібний період.

Знаходимо, надаємо та мотивуємо персонал для постійної роботи на вашому об’єкті. Всі кадрові питання, пов’язані з утриманням таких працівників, лягають на нас.

5
КАНАЛІВ
ПОШУКУ
ПРАЦІВНИКІВ

Забезпечують ефективність закриття заявок на рівні 99%. Перші кандидати з'являються вже через 5 днів.

ЗНАХОДИМО ПОТРІБНИХ ЛЮДЕЙ

 • Вже готові до вашої роботи
 • Мають необхідні довідки та документи
 • Живуть недалеко від місця роботи/місця розвезення
 • Відповідають всім вашим вимогам
 • Готові швидко включитися в робочий процес і пропрацювати потрібний термін

ЕФЕКТИВНА МОТИВАЦІЯ

Вадим
Знайомтеся, це Вадим

Вадим працює з SUN ONE з 2009 року. За цей час він виріс від звичайного вантажника до водія навантажувача. Також він зарекомендував себе як досвідчений і відповідальний працівник. Але так було не завжди:

 • Одного разу запізнився на пів зміни, тому що хотілося довше поспати.
 • Пішов зі зміни раніше, не отримавши обіцяний безкоштовний обід.
 • Не вийшов на зміну, тому що ввечері «святкував зарплату».
Ми не просто знаходимо і надаємо на потоці нових працівників для ваших завдань — ми вибудовуємо теплі, дружні стосунки з кожним з них. Допомагаємо впоратися зі складними життєвими ситуаціями, приходимо на допомогу, коли це необхідно і вчимо їх бути відповідальними людьми.

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

СЕРЕД НАШИХ КЛІЄНТІВ

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ ВАРТОСТІ ВАШОГО ПРОЄКТУ

Знаходимо, надаємо, мотивуємо персонал для тимчасової, сезонної та постійної роботи по всій Україні.


  ЛІЗИНГ ПЕРСОНАЛУ В УКРАЇНІ

  Трудові ресурси – це одне з основних джерел доходу, відповідно вони вважаються активом компанії або підприємства. На ринку України лізинг персоналу – досить свіже рішення, але в більш розвинених країнах дана послуга давно популярна.

  У ЧОМУ ОСОБЛИВОСТІ ЛІЗИНГУ ПРАЦІВНИКІВ

  До звичного всім оформлення співробітника за трудовим договором це поняття не відноситься. Якщо ви укладаєте самостійно договір з роботодавцем, ви не можете бути ні об’єктом, ні суб’єктом лізингу. 

  Оренду тимчасового персоналу активно використовують переважно великі компанії. Але в житті будь-якої фірми виникають такі ситуації, коли оренда робочої сили більш ніж вигідна і зручна:

   • наявність короткострокових проектів, для здійснення яких необхідні конкретні фахівці, а їх немає в штатному розписі;
   • тимчасові проблеми з кадрами, це може відбуватися в окремі сезони, а також в процесі проведення якихось акцій;
   • необхідність знизити офіційну чисельність співробітників, зберігши зручний режим оподаткування і т. д.
  ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЗИНГ ПЕРСОНАЛУ КОМПАНІЇ

  Компанія SUN ONE не тільки знайде і надасть вам потрібних фахівців в будь-якій кількості на будь-який термін. 

  Специфіка нашої послуги – повний аутсорсинг всього процесу: від підбору, координації, контролю виходу робітників на зміну, до працевлаштування, виплат зарплат, ведення відповідного документообігу та сплати податків. Більш того, сервіс SUN ONE передбачає максимально оперативний лізинг кадрів — виведемо співробітників за 3-4 дні з моменту звернення в нашу компанію. 

  Якщо у вас є необхідність в сезонних кадрах, оренда персоналу в Україні – ідеальне рішення. Ми також надаємо послуги пошуку та підбору за вашими запитами постійних співробітників. Всі кадрові питання з цього приводу беремо на себе. 

  Ми допоможемо вам розвантажити власне діловодство, знизити витрати на оплату праці залученого персоналу, гарантувати відсутність соціальних зобов’язань і виплат при розірванні контракту. 

  В якості каналів пошуку співробітників ми використовуємо різні інструменти: зовнішній рекрутинг (таргетований пошук в iнтернеті, розклеювання оголошень) з подальшими співбесідами та відбором кращих кандидатів і внутрішній рекрутинг (переклад робітників з одного проекту на інший).

   • У базі компанії понад 6000 чоловік, які готові вийти на роботу. 
   • Команда SUN ONE орієнтована на тривалу співпрацю як з компанією-замовником послуги, так і з працівниками, які по суті є нашими співробітниками.
   • Шанобливе ставлення до робочого класу і гідна оплата їх праці — ті принципи, які будуть у нас в пріоритеті завжди.