ПРО ПОСЛУГУ

Ваші співробітники зараховуються до штату SUN ONE, але продовжують виконувати колишні обов'язки на своєму робочому місці за договором підряду. При цьому всі кадрові питання вирішуємо ми.

 • Наймання та звільнення
  співробітників
 • Ведення кадрового
  діловодства
 • Виплата податків
  на заробітну плату
 • Розрахунок і нарахування
  заробітної плати

ПЕРЕВАГИ АУТСТАФІНГУ

Аутстафінг — це не про економію.

Ми не застосовуємо будь-які способи оптимізації оподаткування, забезпечуючи чесні взаємини з аутстафінг-співробітниками та зберігаємо високу репутацію наших клієнтів — великих міжнародних компаній.

 • Працюємо тільки за законодавством
 • Виплачуємо всі необхідні податки

КООРДИНАТОР ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Доступність координатора грає важливу роль в аутстафінг-проєктах, саме тому ми зробили її максимально доступною.

Напишіть листа
Зателефонуйте
Спілкуйтеся у месенджерах
15 хвилин

Середня швидкість реакції за запит

Спілкуйтеся з нами так, як вам буде зручно

Наші аутстафінг-співробітники відзначають, що їм подобається розв'язувати питання з координатором за допомогою месенджера. Це виходить значно швидше та створює відчуття живого спілкування.

З НАМИ НАДОВГО

Репутація надійного партнера заробляється роками, а втрачається вмить. Нам є що втрачати.

12
надаємо послуги
аутстафінгу
надаємо послуги
аутстафінгу
63
серед яких великі
міжнародні
компанії
серед яких великі
міжнародні
компанії
4,6
середній вік
проєктів
середній вік
проєктів

КЛІЄНТИ — ЗАДОВОЛЕНІ

СЕРЕД НАШИХ КЛІЄНТІВ


  АУТСТАФІНГ ПЕРСОНАЛУ КОМПАНІЇ

  Підприємство втрачає свої ресурси та дорогоцінний час на розв’язання кадрових питань з персоналом, коли співробітники відділу кадрів та бухгалтерії не в змозі обробляти величезну кількість документів. При цьому податки тільки ростуть. Така ситуація для багатьох фірм не новина і ми готові зробити індивідуальну пропозицію щодо забезпечення вашої фірми кваліфікованими співробітниками.

  Вже 12 років компанія SUNONE надає послуги з аутстафінгу. За цей час ми допомогли багатьом керівникам розв’язати свої кадрові питання, оптимізувати систему оподаткування, зменшити навантаження на співробітників кадрової служби і т. д.

  ЩО ЯВЛЯЮТЬ СОБОЮ ПОСЛУГИ АУТСТАФІНГУ?

  Аутстафінг стає все більш популярним на ринку праці, і його вже високо оцінили керівники багатьох компаній. Основною перевагою є оптимізація економічної моделі компанії в цілому і зниження витрат на непрофільні процеси вашого підприємства. 

  Аутстафінг послуги дозволяють істотно знижувати витрати на утримання персоналу. Якщо ви є керівником підприємства, то напевно, маєте досвід спілкування з трудовими інспекціями. Коли вони знаходять певні порушення в кадровому обліку, відповідальність лягає і на керівництво, а не тільки на самого співробітника. Відповідно компанія виплачує істотні штрафи. 

  Погоджуючись на наші послуги аутстафінгу робочого персоналу, ви отримаєте гарантований захист від будь-яких перевірок, оскільки фактично у вас не буде значитися жодного співробітника. Всі процедури взаємодії та спілкування в даному випадку переходять в наші обов’язки. А ви зможете спокійно займатися безпосередньо розвитком бізнесу. 

  Якщо в процесі співпраці у вас з’являються розбіжності або трудові конфлікти з персоналом, то ми також беремо на себе рішенням подібних ситуацій. Будь-які суперечки, ризики і можливі травми на робочому місці тепер не є вашими турботами, так як з юридичного боку роботодавцем ваших співробітників є наша компанія.

  Послуги SUN ONE будуть особливо Вам вигідні, якщо серед ваших співробітників є громадяни іноземних держав. Ми зможемо розв’язати всі питання з міграційною службою, оформленням іноземців за законодавством.

  ПРОФЕСІЙНИЙ АУТСТАФІНГ КОМПАНІЇ

  Якщо ваш бізнес регулярно розширюється, відповідно, зростає штат фахівців. Зазвичай в таких ситуаціях бухгалтерія та відділ кадрів не встигають розібратися з документами, загрузаючи щодня в паперовій тяганині. Ми готові запропонувати вам вигідне рішення-кваліфікований аутстафінг персоналу. 

  У вас є шанс значно скоротити ваш штат, навіть вивести в штат аутстафінг компанії окремий відділ або філія.

  Залежно від вимог замовника наша компанія надає на прозорій основі висококваліфікованих співробітників зі свого внутрішнього резерву фахівців. Крім того, аутстафінг відрізняється наступними перевагами:

  1) Швидке залучення необхідного числа фахівців

  Послуги аутстафінгу надаються на основі широкого кола фахівців будь-якого рівня: від звичайних менеджерів до керівників. Єдина різниця в тому, що чим вище вимоги до кандидатів, тим більше часу може знадобитися на їх пошук. Проте наша агенція завжди намагається надавати кваліфікований і перевірений персонал максимально швидко. 

  2) Необмежений контроль

  Клієнти Sun One отримують повний контроль над персоналом, процесом його роботи і результатами співпраці. Ви зможете: керувати найманими командами безпосередньо ефективним для вас способом; визначати професіоналів і направляти їх діяльність відповідно до ваших бізнес-вимог або вимог конкретного проекту. 

  3) Економія і зростання інвестиційної привабливості фірми

  За допомогою спеціальної віддаленої команди Ви скорочуєте витрати на ресурси до 50%. Фактично, як власники великого бізнесу, так і стартапери можуть найняти кваліфікованих та надійних фахівців, не переплачуючи при цьому податки. Крім того, це економить витрати на офісні приміщення, оренду, технічне обладнання, їжу, каву і т.д. Таким чином збільшуються фінансові показники з розрахунку на одного співробітника і компанія стає більш привабливою для інвесторів.

  4) Більш швидкий вихід на ринок 

  Аутстафінг – відмінний спосіб швидше стати активним учасником ринку, оскiльки вам не потрібно буде відволікатися на пошуки кваліфікованих фахівців, які б ідеально підійшли для ваших проектів. Таким чином, у вас буде більше часу, щоб зосередитися на основних бізнес-процесах, які прискорять виведення ваших продуктів на ринок.

  5) Гнучке співробітництво 

  З моделлю співпраці з аутстафінгом легше збільшувати або зменшувати масштаб команди, необхідної для реалізації проекту, відстежувати якість роботи, наймати або звільняти персонал і т.д. Ви зможете більш гнучко підходити до робочого процесу, розвитку підприємства, управління та контролю над Вашим найманим персоналом. Ми заповнимо будь-яку прогалину в наборі навичок вашої команди, а також створимо краще середовище для зростання вашого бізнесу.

  Зменшення кількості фахівців у вашій компанії значно знизить навантаження на кадровиків і бухгалтерів.

  Ми готові взяти на себе:

   • пошук, підбір фахівців, кадровий облік, звільнення
   • нарахування зарплати і допомог
   • оформлення пільгових виплат, відряджень, лікарняних, відпусток