МЕНЕДЖЕРИ БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ

Великий досвід підбору персоналу та використання сучасних методик пошуку дозволяють нам знаходити потрібних вам фахівців будь-якого рівня.

 • менеджери середньої ланки
 • менеджери вищої ланки
 • ТОП-менеджери

МЕНЕДЖЕРИ ПОТРІБНИХ НАПРЯМІВ

Ми спеціалізуємося на 5 основних напрямках бізнесу. Накопичений досвід і експертиза дозволяють знаходити нам потрібних фахівців у певний термін.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1
ЗНАХОДИМО КАНДИДАТІВ ЗА ВАШИМИ ВИМОГАМИ

З'ясувавши ваші потреби, ми знаходимо кандидатів потрібної вам спеціалізації та рівня. Використовуємо всі можливі канали пошуку.

2
ПРОВОДИМО ВІДБІР КРАЩИХ ФАХІВЦІВ

Завдяки напрацьованій експертизі в багатьох сферах бізнесу, великому досвіді наших рекрутерів і мережі контактів ми швидко перевіримо кандидата, дізнаємося рекомендації з попередніх місць роботи, зробимо оцінку його відповідності заявленим навичкам і вашим вимогам.

  • Перевірка рекомендацій
  • Перевірка навичок
  • Перевірка знання мов
3
ПРОПОНУЄМО ВАМ ІДЕАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА

Знайдемо фахівця, який повністю відповідає всім вашим вимогам і стане відмінним посиленням вашої компанії.

  • Володіє потрібними
   знаннями
  • Відповідає всім
   вимогам
  • Надійний та
   вмотивований

НАШІ КЛІЄНТИ


  РЕКРУТИНГОВА АГЕНЦІЯ В КИЄВІ

  Пошук та підбір висококваліфікованих фахівців – це один з основних напрямків кожного підприємства, він здатен не тільки підвищити продуктивність та зростання прибутку, але і знизити їх. Тому більшість фірм для власного бізнесу воліють в питаннях найму співробітників звертаються в професійні HR агенції в Києві. 

  У наш час рекрутингова компанія – це спеціалізована агенція, яка займається пошуком та відбором кадрів для різних організацій відповідно з їх запитами. 

  Сьогодні на ринку послуг величезна кількість подібних фірм, тому вибирати підрядника необхідно максимально ретельно. Фірма SUN ONE – це успішна рекрутингова агенція в Києві, яка доводить свою ефективність вже не перший рік. У наші послуги входить підбір фахівців всіх типів та рівнів – топ-менеджерів, некваліфікованого персоналу, висококваліфікованих кадрів.

  ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ АГЕНЦІЇ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В КІЄВІ

  Щоб знайти саме того співробітника, який потрібен замовнику, наша компанія проводить пошук кадрів за різними критеріями:

  • рівень кваліфікації;
  • особистісні якості;
  • наявність рекомендацій від попередніх роботодавців, навчальних закладів;
  • здатність швидко адаптуватися до нових умов роботи;
  • наявність мотивації і т. д.

  Сама фірма-роботодавець не може повністю оцінити кандидатів на вакансію, бо на це потрібно не тільки багато часу, але і сил. Професійний підбір персоналу від нашої компанії відбувається за всіма вимогами та побажанням клієнта.

  ПЛЮСИ ПОСЛУГ ВІД АГЕНЦІЇ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В КИЄВІ

  Основна перевага нашої агенції полягає в професіоналізмі рекрутерів. Щодня вони займаються пошуком кадрів за вказаними замовником параметрами. У нашому штаті тільки досвідчені професіонали, тому ми можемо гарантувати успіх кінцевого результату. 

  Великим плюсом звернення в нашу компанію є наявність у нас величезної бази даних, яка формується роками, постійно оновлюється та вдосконалюється. Ми шукаємо вакансії не тільки за отриманими резюме, але і серед працюючих фахівців, здатних зацікавитися вашою пропозицією. 

  Оперативність виконання замовлень – ще один плюс співпраці з нашою рекрутинговою компанією. Досить часто вже в день підписання договору замовник отримує на розгляд резюме перевірених нами кандидатів. На більш складні вакансії шукачі проходять співбесіду спочатку в агенції, протягом тижня відібрані резюме ми пересилаємо замовнику. 

  Співпраця з нами дозволить вам істотно знизити витрати на пошук та підбір потрібних вам співробітників. В умовах сучасного ринку кожному роботодавцю необхідно ретельно подумати перед тим, як розглядати можливість самостійного пошуку співробітників. У більшості випадків звернення в рекрутингову агенцію є найоптимальнішим варіантом для керівників підприємств різного рівня. 

  Кількість компаній, які вибирають послуги рекрутингових фірм, постійно зростає. Які б складності не виникали на сучасному ринку праці, потреба у висококваліфікованих і досвідчених кадрах завжди буде актуальною, відповідно діяльність рекрутингових компаній буде мати попит. 

  Ми пропонуємо Вам співпрацю на вигідних умовах, гарантуємо ефективний і оперативний результат, допоможемо вам відволіктися від думок про пошук хороших фахівців і направити всі свої зусилля на розвиток вашого бізнесу.