1. Суть аутсорсингу кур’єрських послуг
  2. Переваги аутсорсингу кур’єрських послуг
  3. Чи є сенс в аутсорсингу кур’єрських послуг

В умовах великого міста кур’єрські послуги вважаються незамінними. За їх допомогою клієнти значно заощаджують час. Часто можливість доставлення продукції додому — основний критерій вибору тієї чи іншої компанії. Звичайно внесла свої корективи й пандемія. Підприємствам, які займаються торгівлею, без фахівців з доставлення в сучасних реаліях дуже важко. При цьому залучення працівників у свій штат — не зовсім оптимальний вибір, тому для власників бізнесу аутсорсинг кур’єрських послуг стане більш корисним рішенням.


Суть аутсорсингу кур’єрських послуг

Ринок кур’єрських доставок зараз знаходиться на піку популярності. З’явилося безліч спеціалізованих сервісів (Glovo, Rocket, Bolt Food), й багато торгових мереж також запускають власні служби. В умовах підвищеної конкуренції важливо надавати максимально якісні послуги, адже будь-які запізнення або помилки з замовленнями сильно впливають на імідж компанії. У таких ситуаціях кращим рішенням стане звернення до спеціалізованого посередника.

Завдяки аутсорсингу кур’єрських послуг можна передати допоміжні бізнес-завдання компанії-підряднику. У посередника ця діяльність є основною, що дозволить оптимізувати витрати, а також підвищити якість доставлення. Таке рішення стане в пригоді для:

  • виробничих підприємств, які бажають напряму продавати продукцію клієнтам;
  • кафе і ресторанів;
  • торгових точок;
  • інтернет-магазинів та ін.

Для успішних продажів зараз немає потреби запускати сайт або організовувати call-центр, досить вести сторінку в Instagram, Телеграм або Facebook, а також слід підшукати надійну аутсорсингову компанію. При мінімальних вкладеннях у підсумку можна отримувати додатковий прибуток від доставки продукції.

аутсорсинг кур'єрських послуг

Переваги аутсорсингу кур’єрських послуг

Така послуга дозволяє уникнути будь-яких проблем, пов’язаних із доставкою замовлень. Підрядник самостійно займатиметься пошуком і утриманням персоналу, забезпеченням фахівців транспортними засобами, виплатою заробітної плати, складанням звітної документації тощо. Замовнику не потрібно турбуватися, яким чином кур’єри будуть здійснювати роботу, завдяки чому керівництво підприємства може сконцентруватися на своїй основній діяльності. В результаті якість послуг збільшується, що призводить до підвищення лояльності цільової аудиторії, а також до зростання прибутку.

Інші переваги аутсорсингу кур’єрських послуг:

  • зменшення кількості кадрів — наймати додаткових співробітників не доведеться (персонал буде зазначений у HR-провайдера), що дозволить зберегти потрібну групу платника ЄП;
  • зниження витрат — навантаження на бухгалтерів і кадровиків компанії не росте, також відпадає необхідність забезпечувати кур’єрів транспортними засобами;
  • зниження ризиків — замовнику не доведеться шукати заміну хворим співробітникам, платити штрафи через неправильно нараховану зарплату та взаємодіяти з держслужбами, адже всім цим займатиметься посередник;
  • підвищення якості послуг — аутсорсинговим компаніям важливо стежити за своєю репутацією, завдяки чому керівництво підприємства зможе залучити досвідчених, привітних і відповідальних кур’єрів.

аутсорсинг кур'єрських послуг

Чи є сенс в аутсорсингу кур’єрських послуг

Для компаній зі службою доставки важливо, аби кур’єри чітко і сумлінно виконували свої обов’язки. В умовах постійної плинності кадрів, коли набір людей поставлений на потік, є ризики залучення ненадійних працівників. Крім того, завдання по підбору й утриманню персоналу відриватимуть підприємця від основної діяльності.

У такій ситуації відмінним рішенням стане аутсорсинг кур’єрських послуг. Звертаючись до посередників, замовник сплачуватиме за результат. Підприємець може не сумніватися, що все буде виконано на вищому рівні, а клієнти залишаться задоволеними. При цьому ніяких проблем з фахівцями з доставлення замовлень не виникне, адже за їх працевлаштування, навчання, утримання та ін. відповідатиме посередник. Саме це робить аутсорсинг кур’єрів оптимальним рішенням для створення сервісу доставки на будь-якому підприємстві, незалежно від сфери діяльності та розміру!
Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *